تعمیر جرثقیل سقفی

جرثقیل‌ سقفی سیستم پیچیده‌ای هست که دارای قطعات جانبی زیادی است که در هر نقطه‌ای امکان نقص فنی وجود دارد.

زمانی که هر بخشی از تجهیزات جرثقیل دچار خرابی می‌شود‌، اختلال در کسب و کار، هزینه‌های خرابی و احتمال از دست رفتن فروش بیشتر می‌گردد.

شرکت نیروزا با چندین دهه سابقه در نصب و راه‌اندازی انواع جرثقیل‌ها (جرثقیل‌ سقفی یک پل و جرثقیل سقفی دو پل، جرثقیل دروازه ای و غیره‌‌) با تکنسین‌های آموزش دیده و حرفه‌ای خود‌‌، آماده تعمیر جرثقیل سقفی شما صاحبان صنایع بزرگ و کوچک است.

برای گفتگو با کارشناسان نیروزا و اطلاعات بیشتر در مورد تعمیر جرثقیل سقفی، با ما تماس بگیرید. تعمیرات ما شامل تعمیر جرثقیل سقفی در تهران و سراسر ایران می‌شود.


واحد خدمات و پشتیبانی نیروزا

خدمات تعمیر جرثقیل سقفی نیروزا

واحد سرویس و پشتیبانی نیروزا متشکل از بهترین تکنسین‌ها، مکانیک‌ جرثقیل سقفی، برق‌کارها و بازرسان خبره در صنعت جرثقیل و بالابر است. ما در واحد پشتیبانی و خدمات نیروزا، طیف کاملی از خدمات عیب یابی جرثقیل سقفی و تعمیر آن، به مشتریان خود ارائه می‌دهیم، مانند:

  • نوسازی جرثقیل سقفی
  • تعمیر اضطراری جرثقیل سقفی
  • بازرسی جرثقیل و بالابر
  • مهندسی داخلی

  • خدمت در محل توسط مکانیک جرثقیل سقفی
  • مقاوم‌سازی بدنه جرثقیل
  • انبار با موجودی کافی برای تعویض قطعات جرثقیل
قطعات جرثقیل، لوازم جانبی جرثقیل
شرکت فنی و مهندسی نیروزا با بیش از 35 سال سابقه

تعمیرات جرثقیل سقفی شما چه از قبل برنامه‌ریزی شده و چه اضطراری باشد‌، کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن جرثقیل سقفی شما را تعمیر کرده و از ضرر مالی به کسب و کارتان جلوگیری می‌کنند.

تعمیر اضطراری جرثقیل سقفی

ما کاملا درک می،کنیم که هر ثانیه سیستم جرثقیل شما متوقف و به طور کامل از کار افتاده باشد، به معنای از دست دادن بهره وری و سهم بازار کسب و کارتان است.

به شما کمک می‌کنیم تا در اسرع وقت به فعالیت های عادی خود بازگردید. چه اینکه قطعات معیوب جرثقیل سقفی را برای ما بیاورید و یا اینکه ما در هر زمان از شبانه روز به سراغ شما بیاییم، تیم پشتیبانی و سرویس نیروزا همیشه در چارچوب برنامه عملیاتی و مکانی شما کار خواهد کرد.

هنگامی که تکنسین‌های عیب یابی جرثقیل سقفی به محل شما می‌رسند، آماده تشخیص و تعمیر مشکلات تجهیزات شما می‌شوند.

انبار قطعات نیروزا همیشه موجودی وسیعی از لوازم یدکی و قطعات جرثقیل و بالابر را برای رفع هر مشکلی دارا است.

گاهی اوقات و در مواقع معدودی‌، قطعات خاصی از جرثقیل و بالابر مورد نیاز است که آنها را در دسترس نداریم. در چنین مواقعی مکانیک جرثقیل سقفی ما با پشتکار تلاش می‌کند تا در سریع‌ترین زمان ممکن‌، راه حل موقتی و ایمنی و ایمنی را ارائه دهند.

بر اساس دستورالعمل تعمیر و نگهداری جرثقیل سقفی ممکن است بتوانیم قطعه معیوب خاص را با قطعات مشابه جایگزین کنیم یا یک قطعه جایگزین را مهندسی معکوس کنیم.

راه حل دیگر تامین قطعه بوسیله شرکت‌های همکار اروپایی چون شرکت دماگ و سایر شرکت‌های جرثقیل‌سازی است. تمامی این برنامه‌ها کاملا با هماهنگی شما انجام می‌گیرد.

سرویس و اقدامات پیشگیرانه در سراسر ایران

علاج حادثه پیش از وقوع باید کرد.

از جرثقیل سقفی تک پل و دو پل خود محافظت کنید تا از وقوع حوادثی که در وهله اول تجارت شما را مختل می‌کند، جلوگیری کنید!

چگونه؟ با برنامه‌های بازرسی، تعمیر و نگهداری منظم طراحی شده توسط مهندسان نیروزا.

مهندسان نیروزا با یک برنامه‌ریزی بازرسی و عیب‌یابی، در یک زمان از پیش تعیین‌شده به محل کار شما می‌آیند و بازرسی‌های جامع و آزمایش‌های بارگیری جرثقیل سقفی را انجام می‌دهند تا نواقص ممکن را شناسایی کرده و قبل از اینکه به مشکل تبدیل شوند، آن‌ها را برطرف نمایند.

مکانیک‌ جرثقیل سقفی ما آماده انجام انواع تعمیرات برنامه ریزی شده هستند که شامل تنظیم، تصحیح یا تعویض هر قطعه از جرثقیل می‌شود.

با ما تماس بگیرید تا یک توافق‌نامه تعمیر و نگهداری پیشگیرانه، متناسب با جرثقیل شما طراحی کنیم تا کل سیستم در اوج عملکرد کار کند.


نوسازی جرثقیل سقفی

مهم نیست که ماهیت صنعت و کسب و کار شما و اندازه جرثقیل شما چیست! مدرن‌سازی کل سیستم جرثقیل برای مطابقت با تقاضاهای بازار امروز‌ امری ضروری است.

به عنوان بخشی از دستورالعمل تعمیر و نگهداری جرثقیل سقفی، تکنسین‌های ما عمر بلبرینگ، سیستم کنترل جرثقیل‌‌، قطعات مکانیکی و همچنین به روز رسانی های فناوری کلی جرثقیل سقفی توجه خواهند کرد.

شرکت تعمیر جرثقیل نیروزا در هر زمان و مکان آماده عیب یابی‌ و تعمیر سیستم جرثقیل شما است. ما تعمیر جرثقیل سقفی در تهران و سایر شهرهای ایران را در کمترین زمان و بهترین کیفیت ممکن انجام می‌دهیم و از این بابت نگرانی نخواهید داشت.

نیروزا از بهترین شرکت تعمیر جرثقیل سقفی در تهران و ایران است و این ادعا از سوی مشتریان نیروزا است. در واقع بهترین سرمایه‌ ما‌ مشتریان و اعتماد شما صاحبان صنایع بزرگ و کوچک است.

سوالات متداول

آیا تعمیر جرثقیل سقفی در تهران انجام می‌شود؟

شرکت نیروزا تعمیر جرثقیل سقفی در تهران و سراسر ایران انجام می‌دهد. برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی‌ با ما تماس بگیرید.

آیا تعمیر جرثقیل سقفی برقی انجام میدهید؟

نیروزا بهزادان صنعت آریا با چندین دهه سابقه در طراحی و نصب انواع جرثقیل سقفی‌، آماده تعمیر جرثقیل سقفی برقی شما صاحبان صنایع بزرگ و کوچک است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *