جرثقیل سوله

شاید برایتان سوال باشد که بهترین جرثقیل سقفی سوله چیست؟ آیا جرثقیل سوله که در جایی دیده‌اید برای سوله شما هم مناسب است یا نه؟ جرثقیل‌ سقفی سوله می‌توانند از نظر مشخصات و پیکربندی بسیار متفاوت از یکدیگر باشند. ساختار هیچ دو جرثقیل سوله دقیقاً شبیه به هم نیست!

جرثقیل سوله، جرثقیل سقفی سوله
جرثقیل سوله

جرثقیل سوله‌ای که در یک سوله شبیه به کارگاه شما کار می‌کند، ممکن است بهترین جرثقیل سوله سقفی برای تاسیسات شما نباشد.

برای انتخاب بهترین جرثقیل سقفی سوله، باید نوع کسب و کار، محیط، ظرفیت بارها و چند شاخص دیگر را در نظر بگیرید تا جرثقیل شما بصورت سفارشی ساخته شود.

جرثقیل سقفی سوله

در ساخت جرثقیل سوله از انواع جرثقیل‌های پل دار دروازه‌ای، ریلی و بازویی استفاده می‌شود. جهت اطلاعات بیشتر در مورد جرثقیل‌های سقفی به لینک زیر مراجعه نمایید:

جرثقیل سقفی

قیمت جرثقیل سقفی سوله

برای ساخت و نصب جرثقیل سقفی سوله‌، از قطعات و بالابر جرثقیل مختلفی استفاده می‌شود. همانطور که اشاره کردیم برای هر سوله‌ای جرثقیل خاص خود را باید ساخت و نصب کرد. به همین دلیل قیمت جرثقیل سقفی سوله نیز برای هر کارگاه یا انبار سوله ای متفاوت خواهد بود.

جهت مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر در مورد قیمت جرثقیل سقفی سوله، با شماره تماس درج شده در سایت نیروزا تماس برقرار سازید. کارشناسان نیروزا از صفر تا صد ساخت جرثقیل سوله با شما خواهند بود.

در ساخت جرثقیل سقفی سوله از چه نوع بالابر و جرثقیلی استفاده می‌شود؟

بسته به ارتفاع و نوع کاربری سوله شما، می توان از بالابرهای جرثقیل‌ پل‌دار، جرثقیل سقفی دروازه‌ای، جرثقیل سقفی ریل‌دار و جرثقیل سقفی بازویی استفاده کرد.

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *